ارتباط از طریق تلگرام :)

سایبان چتری

سایبان چتری چیست؟

 

 

سایبان چتری

برای طراحی سایبان چتری ابتدا به اندازه گیری میزان وزش باد در آن منطقه می پردازند. علاوه بر آن سایبان چتری به منظور حفاظت از باران نیز ساخته می شود. سطح پوشش داده شده توسط سایبان چتری محدود می باشد از این رو هرگاه مشتریان درخواست پوشش دادن یک منطقه وسیع داشته باشند به آن ها پیشنهاد می گردد که از چند سایبان در کنار یکدیگر استفاده نمایند.

مکانیزم محرک سایبان چتری به دو صورت لغزنده و یا رفت و برگشتی می باشد.
با وجود نیاز بدن به نور آفتاب، گاهی اوقات آفتاب می‌تواند سلب آرامش کند. در چنین شرایطی یک سایبان از شرکت سایبان آریا به راحتی آسایش مورد نیاز شما را فراهم می کند. سایبان چتری سایه بزرگی در زیر خود ایجاد می کند که شما و همراهانتان می توانید از آن استفاده کنید. این نوع سایبان بر روی یک پایه قرار خواهد داشت. قسمت پایین ستون چتر دارای نوک تیزی است که در زمین های شنی یا ماسه ای نیز می تواند در زمین فرو رفته و به راحتی نصب شود باز و بسته شدن این نوع سایبان همانند یک چتر معمولی انجام می شود . سایبان ها از سه مدل پارچه ، که مهمترین سازه سایبانرا تشکیل میدهد ساخته شده اند.

 

برزنتی ، فلکسی و ترانزیتی

این پارچه ها رنگ بندی های مخصوص خود را داشته و کاربرد های آن بستگی به محل استقرار سایبان چتری دارد. پارچه سایبان از جنس کتان بوده که کاملا ضدآب می باشد. بنابراین اگر اطراف سایبان  را با نایلون شفاف و یا شیشه بپوشانیم می توان از آن در  روزهای بارانی و برفی از آن به راحتی بهره برد.  کیفیت متریال به گونه ای است که مناسب شرایط آب و هوایی مرطوب می باشد.لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید