ارتباط از طریق تلگرام :)

سایبان برقی مغازه و شرکت سایبان آریا

سایبان برقی سایبان آریا

سایبان مغازه

سایبان برقی مغازه چیست؟

سایبان مغازه برقی دارای بازوی جمع شونده معمولاً جهت ایجاد سایه و جلوگیری از تابش نور شدید آفتاب استفاده می‌شوند. با این وجود این نوع سایبان در برابر بارش باران و تا حدودی زیادی دربرابر بارش برف و باد تند مقاومت خوبی دارد ولی باید توجه داشت هنگام باد شدید و طوفان این سایبان باید بسته باشد تا شکل ظاهری آن معوج نگردد. یک لوله گرداننده در بالای این مدل از سایه بان برقی قرار دارد و بازوهای جانبی  که از جنس آلومینیوم بیضی شکل هستند و داخل پروفیل بیضی شکل آن یک فنر با سختی بالا توسط سیم بکسل دوبل 3 میل  قطعات دایکست بازو را بهم متصل میکنند و به دلیل استفاده از فنر به این نوع سایبان سایبان فنری نیز اطلاق میشود. این سایبان ها دارای یک موتور هستند و همچنین  شامل یک قسمت گردان یا یک نوار برای جمع کردن سایه بان برقی می باشد.

چادر مغازه برقی دارای بازوی جمع شونده، نسخۀ مدرن سایبان‌ مغازه فنری هستند، که با دست جمع می‌شوند. بازوهای تنشی و میله‌های چرخنده روی میله‌های پیچشی سایبان مغازه قرار دارند. میله‌های پیچشی سایبان مغازه اتوماتیک در دیوار قرار می‌گیرند یا به دیوار کوبیده می‌شوند. بدین وسیله بار سایبان برقی را در عرض دیوار پخش می‌کنند.
سایبان های متحرک برقی دارای بازوهای افقی، معمولاً به سایبان‌ های اتوماتیک مدل سنتی مشهورند، زیرا برای سال‌های طولانی از این نوع سایبان برقی  استفاده می‌کردند. در اوایل قرن نوزدهم نیز از این نوع سایبان برقی  با پارچه‌های کرباس پنبه ای استفاده می شد. سایبان‌های برقی مدل سنتی، برای ساختمان‌های تاریخی مناسب هست.

سایبان بازویی برقی  علاوه بر زیبایی ظاهری مساحت بیشتری نسبت به سایبان کالسکه ای تحت پوشش خود قرار می دهد و معمولا ۲٫۵ متر جلو آمدگی سایبان بازویی می باشد.
شیب سایبان بازویی (سایبان برقی) تا حدود ۵۰ درجه قابل تنظیم است.
قطعات مفصلی سایبان بازویی (سایبان برقی) با ریخته گری آلومینیوم در قالب دایکاست تهیه شده است و سایر قطعات آلومینیوم سایبان بازویی با استفاده از قالب اکزود ساخته شده است.

 

مزایای سایبان برقی

یک سایبان مغازه از چند نظر برای صاحب آن ارزشمند است. اولین مزیت سایبان برقی مغازه راحتی خود مغازه‌دار و کارکنان آن است که ساعت‌های طولانی در این مکان به سر می‌برند و تحمل فضایی با حرارت بالا یا نور شدید برایشان بسیار سخت است.

راحتی خریداران سایبان مغازه نیز حسن دیگری است که مشتری با آسودگی، انتخاب‌های مناسب و متعدد خود را انجام می‌دهد. علاوه بر این، یک سایبان مغازه خوب باعث می‌شود که هوای مغازه بر روی ذهنیت خریدار تأثیر منفی نگذارد و مراجعات بعدی او را هم بتوانیم میسر کنیم.

شرکت سایبان آریا آماده عرضه انواع سایبان مغازه و سایبان برقی به شما مشتریان گرامی می باشد. در قسمت پروژه ها نمونه هایی از سایبان مغازه توسط شرکت سایبان آریا را ملاحظه می فرمایید.

کاربرد سایبان مغازه برقی

سایبان متحرک از جمله تکنولوژی های بسیار جدید در زمینه سقف های سبک و کابلی در ایران می باشد. در زمینه پوشش سقف با کاربرد سایبان ورودی ، سایبان پارکی، سایبان پارکینگی، سقف رستوران، سقف استخر، پوشش حیاط امامزاده ها، سالن چادری، سالن ورزشی، پوشش استادیوم، پوشش فضای ورزشی، سالن نظامی، سقف جایگاه تماشاگران، سقف گرادیانها و هزاران سقف مشابه فعالیت دارد.

تکنولوژی سایبان فنری در زمینه های بسیار در طراحی و پوشش سقف برقی کاربرد دارد. می توان جایگزین بسیار ویژه برای طرحها و مکانهایی که به زیبایی سقف برقی و تنوع طرح سقف دقت دارند، مورد استفاده قرار داده شود.

ویژگی های سایبان فنری برقی

پوشش سایبان متحرک برقی بسیار نورپذیر ، منعطف، بسیار محکم با قدرت ماندگاری مادام العمر می باشد.

از دیگر مزایای سایبان مغازه متحرک یا برقی طرحها و ایده هایی برای ورودی دفاتر، ورودی ساختمان و ایستگاه اتوبوس، ایستگاه تاکسی، سقف پایانه مسافربری، سقف برقی پایانه اتوبوس و طراحی المانهای میدان، طراحی مجسمه خاص میدان، مجسمه کشتی، یادواره ، یادبود شهدا و امام، به وجود آورد.

شرکت سایبان آریا تولید کننده انواع سایبان مغازه برقی , منازل, آلاچیق و غیره در مدل های کالسکه ای و فنری با بهترین کیفیت، لازم به ذکر است که سفارش از کارخانجات و شرکتها پذیرفته می شود.

این شرکت تولید و تعمیر و نصب سایبان برقی مغازه ، منازل و تراس و پنجره و آلاچیق در مدلهای آلمانی و کالسکه ای با بهترین کیفیت و از صنایع فایبر گلاس را در رزومه ی خود دارا می باشد .لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید