ارتباط از طریق تلگرام :)

درباره ی سایبان مغازه برقی

درباره ی سایبان مغازه برقی

 

سایبان مغازه برقی در فضاهای مختلفی قابل نصب است ،مزیت سایبان مغازه برقی نسبت به سایبان دستی این است که استفاده از آن راحت تر می باشد و از راه دور میتوان آنرا باز یا بسته کرد سایبان مغازه برقی آریا با سابقه طولانی در زمینه ساخت سایبان مغازه برقی دارد قادر است بهترین سایبان مغازه برقی را برای منزل و مغازه و …شما آماده خواهد کند.

از سایبان برقی میتوان در منزل ،پارک ها ، هتل ها و رستورانها استفاده کرد که دارای مزایایی زیادی میباشد. از سایبان برقی برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و خنک تر کردن فضای منزل استفاده میشود.

سایبان مغازه

اگر قصد خرید سایبان برقی را دارید بهترین گزینه سایبان برقی شاهد خواهد بود. سایبان برقی در آلاچیق و تراس منزل نصب هم قابل نصب است تا بتوان از هوای عالی بیرون از منزل بهره برد.

در منازلی که پارکینگ ندارند سایبان مغازه برقی که در حیاط به عنوان پارکینگ استفاده میشود تا از تابش مستقیم آفتاب و هم چنین از بارش مستقیم برف و باران بر ماشین جلوگیری کند. سایبان برقی شاهد تجربه کافی در زمینه ساخت سایبان برقی برای اماکن گوناگون دارد و به دلیل این که در این زمینه تجربه کافی دارد مطمئنا بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

سازه سایبان برقی  از جنس آلومینیوم و آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک، سایبان برقی را در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت میکند.
پارچه سایبان برقی مغازه باید از مرغوب ترین نوع باشد تا در برابر آفتاب و بارش برف و باران به طور کامل مقاوم بوده، تغییررنگ نداده و دچار پوسیدگی نشود.
شایان ذکر است تمام سازه، یراق آلات و پارچه ها اعم از سایبان دستی و سایبان برقی که  برای ساخت سایبان برقی از آن استفاده میشود جزء با کیفیت ترین مواد اولیه به شمار میروند.

 

شماره های تماس به شرکت سایبان آریا:

02155826905

02155853802

09126065114

09334256755لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید